Profim

Usługi

Wyposażanie wnętrz biurowych w meble

Firma Everspace specjalizuje się w wyposażaniu wnętrz w meble biurowe.  Oferujemy meble gabinetowe, pracownicze, recepcyjne oraz szeroki wybór foteli i krzeseł obrotowych, konferencyjnych, audytoryjnych, kawiarnianych, wypoczynkowych a także ścianki działowe i wykładziny.

ARANŻACJA WNĘTRZ BIUROWYCH

Naszym celem jest znalezienie optymalnych rozwiązań dostosowanych do indywidualnych potrzeb i preferencji Klienta.  Umiejętność kierowania się zasadami ergonomii, dbałość o funkcjonalność, wnikliwa analiza specyficznych potrzeb osób wykonujących rozmaite czynności zawodowe, pozwala nam projektować pomieszczenia biurowe tak, by sprzyjały efektywnej pracy.

KOMPLEKSOWA OBSŁUGA INWESTYCJI

Proponujemy naszym Klientom stałą opiekę od fazy projektu, przez koorynację prac na każdym etapie realizacji inwestycji, do finalizacji i obsługi serwisowej. Etap projektowy poprzedzamy inwentaryzacją przestrzeni oraz analizą potrzeb i wytycznych budżetowych naszych Klientów. Powstaje projekt, którego ideą przewodnią jest stworzenie przestrzeni ergonomicznej i dostosowanej do preferencji przyszłych użytkowników. Prowadzimy uzgodnienia międzybranżowe oraz nadzór nad ekipami budowlanymi i wykończeniowymi. Następnie zajmujemy...

meble i zabudowy nietypowe

Zabudowy nietypowe są jednym z elementów, które upiększają wnętrza i czynią je bardziej funkcjonalnymi. Możliwości jakie dają nam dzisiejsze technologie i różnorodność materiałów pozwalają nam wyposażyć przestrzeń kompleksowo uwzględniając indywidualne potrzeby użytkowników.

WYKŁADZINY OBIEKTOWE

Jesteśmy dystrybutorem wykładzin obiektowych najwyższej jakości. Nieustannie dążymy do polepszania naszych kwalifikacji w tej branży. W naszej ofercie znajdziecie Państwo duży wybór wykładzin podłogowych przeznaczonych do biur, szkół, uczelni,  szpitali, obiektów sportowych. Jeśli potrzebują Państwo pomocy lub porady przy wyborze odpowiednich wykładzin obiektowych to zapraszamy do kontaktu z nami lub do odwiedzenia nas w siedzibie firmy.  

VMS System

BIODYNAMICZNE SIEDZENIE   NIEOGRANICZONA MOŻLIWOŚĆ RUCHU